قیمت و هزینه جراحی بینی در شیراز

قیمت و هزینه جراحی بینی شیراز

جراحی بینی یکی از عمل های زیبایی می باشد که امروزه افراد بسیاری برای آن اقدام می کنند. بینی ها به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم بندی می شوند که شرایط جراحی هر کدام از آنها متفاوت است و بایستی بر اساس نوع بینی خود به دنبال جراح خوب و مجرب بگردید.

همچنین جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود که انتخاب این روش بستگی به پزشک جراح و همچنین نظر خود بیمار خواهد داشت.

تفاوت عمده این دو روش در برش بر روی بینی می باشد؛ در روش باز برش ها برای اصلاح بینی بر روی پوست بینی ایجاد می شود و در روش جراحی بسته این برش ها از داخل بینی ایجاد خواهد شد.

یکی از مهمترین موارد برای متقاضیان جراحی بینی، هزینه آن می باشد و با توجه به قیمت های متفاوتی که هر روزه شنیده می شود، بایستی به فاکتورهای تعیین کننده آن دقت کرد.

قیمت و هزینه جراحی بینی در شیراز نیز مانند تمام شهرهای کشورمان بستگی به موارد مختلفی دارد که در ادامه مشاهده می فرمائید:

  • تجربه جراح: با توجه به میزان تجربه و مهارت جراح و اینکه چندین سال است که جراحی می کند و با مسائل و مشکلات هنگام عمل آشنایی دارد قطعا هزینه بیشتری دریافت خواهد کرد.
  • نوع بینی: این موضوع در محاسبه قیمت بسیار مهم است بطور مثال بینی های غضروفی و گوشتی نسبت به بینی های استخوانی کمی هزینه بالاتری دارند. همچنین عمل ترمیم بینی، اگر توسط پزشک دیگری غیر از پزشک اول باشد، هزینه بالاتری دارد.
  • منطقه جغرافیایی: مانند سایر عمل های زیبایی، هزینه عمل بینی در شهر های مختلف قابل مقایسه نیست. همچنین باید این موضوع را در نظر گرفت که در بسیاری از موارد جراحان خوب به دلیل امکانات بیشتر در شهرهای بزرگتر اسکان دارند.
  • مکان جراحی بینی: جراحی های بینی در بیمارستان های دولتی، خصوصی و مطب جراحان بینی انجام می شود. در تمامی هزینه های بالا نکته دیگری که وجود دارد، این است که محل جراحی بینی نیز در قیمت آن تاثیر گذار می باشد.

قبل از انجام عمل بینی نیاز است شما هزینه هایی را پرداخت کنید که شامل موارد زیر می شود:

  • آزمایش خون
  • مشاوره عمل بینی (بعضی از پزشکان برای انجام مشاوره هزینه دریافت می کنند.)
  • عکس آتلیه (برخی پزشکان در مطب از متقاضی عکس می گیرند و دیگر نیازی به این هزینه نیست.)
  • عکس سی تی اسکن در صورت داشتن انحراف بینی و مشکلات دیگر

به هر حال جراحی بینی در شیراز قیمت دقیق و مشخصی نداشته و عوامل اصلی آن، موارد بالا می باشد. در ادامه نکات دیگری نیز در رابطه با قیمت جراحی بینی گفته خواهد شد.

میتوانید تجربیات خود در مورد هزینه عمل بینی در شیراز را در بخش نظرات با ما و کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

هزینه جراحی بینی در سال 1400 ممکن است بین 3 تا 25 میلیون تومان باشد. البته در سال 1400 نسبت به سال های قبل هزینه جراحی بینی تغییر پیدا کرده و همانطور که در همه زمینه ها شاهد تورم بوده ایم، در جراحی بینی نیز شاهد افزایش قیمت ها هستیم.

هزینه عمل بینی در شیراز در سال 1400 بستگی به عواملی مختلفی دارد، مانند: فرد مراجعه کننده به چه جراحی مراجعه کند، نوع بینی اش گوشتی باشد یا استخوانی، در بیمارستان خصوصی عمل جراحی بینی انجام شود یا بیمارستان دولتی و عوامل دیگری که در هزینه آن تاثیر گذار است.

به هر حال قیمت ثابتی را نمی توان برای انواع جراحی بینی ذکر کرد، اما با توجه به نکاتی که گفته شد در این زمینه به شما کمک می شود تا نسبت به درآمد، پس انداز و اختصاص دادن هزینه برای عمل زیبایی بینی بهتر برنامه ریزی نمایید.

در بعضی مواقع این احتمال وجود دارد که فردی بعد از عمل بینی خود دچار مشکلات تنفسی می شود و یا حتی از ظاهر خود رضایت کافی را نداشته باشد.

در این مرحله فرد برای ترمیم بینی اقدام می کند که این جراحی به دلیل سخت تر بودن جراحی اولیه دارای هزینه بالاتری است. یکی از دلایل افزایش هزینه جراحی زیبایی بینی ترمیمی در شیراز، کوچکی بیش از حد بینی است که در این مواقع نیاز به پیوند غضروف گوش و یا دنده وجود دارد.

به دلیل اینکه عمل بینی ترمیمی یکی از پیچیده ترین جراحی های زیبایی است، بنابراین نیاز به زمان و دقت بیشتر جراح نیاز دارد و قاعدتاً هزینه این جراحی نسبت به جراحی بینی اولیه بیشتر است. البته برخی از جراحان که جراحی بینی اولیه را خودشان انجام داده اند هزینه بابت عمل ترمیم دریافت نمی کنند اما اکثر جراحان این هزینه را دریافت می کنند. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از پزشکان جراحی بینی شیراز را تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه و قیمت جراحی بینی می توانید با آنها در تماس باشید و به صورت حضوری به مطب آنها مراجعه کنید.

شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، جراحان بینی را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای این لیست قرار دارد، مطب پزشکان جراحی بینی را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

با استفاده از فیلتر نمایش "دارای تخفیف" که در بالای لیست جراحان بینی قرار دارد، می توانید آنهایی که تخفیف ارائه داده اند را مشاهده نمایید.

منبع:

  1. جراحی بینی ترمیمی (ویکی پدیا)
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...