قیمت بوتاکس صورت در شیراز

قیمت بوتاکس صورت شیراز

تزریق بوتاکس روشی برای از بین بردن نشانه های پیری و چین و چروک می باشد که امروزه کمتر کسی را می توان پیدا کرد که اسم آن را نشنیده باشد. بوتاکس باکتری کلستریدیوم بوتولینم است که با تزریق آن به پوست، عضلات فلج شده و باعث از بین رفتن چین و چروک های پوستی می شود.

همچنین علاوه بر جنبه های زیبایی بوتاکس، در زمینه های درمانی مانند درمان تعریق زیاد، درمان میگرن، درمان کمردرد و ... نیز بوتاکس کاربردهای بسیار موثری دارد.

روش های بسیاری توسط پزشکان متخصص پوست، مو و زیبایی برای جوانسازی پوست مور استفاده قرار می گیرد که تزریق بوتاکس از جمله روش های مقرون به صرفه به حساب می آید.

پزشکان و کلینیک های زیبایی بسیاری در کشورمان فعالیت می کنند که امروزه توسط مردم مورد استقبال قرار گرفته اند. این موضوع در شهر شیراز نیز صدق می کند و خوشبختانه علاوه بر کلینیک های بسیار مجهز و مدرن، پزشکان متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر شیراز تعدادشان کم نیست.

معمولا افراد زیادی برای تزریق بوتاکس اقدام می کنند که بیشتر آنها قصدشان جوانسازی پوست صورت است. اما در این میان قطعا اطلاع از هزینه انجام تزریق بوتاکس برای آنها اهمیت خواهد داشت.

به طور کلی قیمت بوتاکس صورت در شیراز به مانند سایر شهرهای ایران به موارد زیر بستگی خواهد داشت:

  • تخصص پزشک
  • تعداد جلسات درمان
  • ناحیه و وسعت درمان
  • نوع و برند بوتاکس
  • میزان بوتاکس تزریقی (سی سی)
  • هزینه مواد مصرفی
  • تزریق مجدد
  • موقعیت جغرافیایی و شهر محل سکونت

به طور کلی هزینه و قیمت تزریق بوتاکس به موارد بالا بستگی خواهد داشت و نمی توان هزینه دقیقی از آن را بیان کرد. به همین دلیل لازم است به یک کلینیک معتبر و پزشک متخصص مراجعه نمایید تا پس از توضیح خواسته خود و معاینات اولیه پزشک، هزینه دقیق انجام تزریق بوتاکس به شما اعلام شود.

سم بوتولینوم مثل داروهایی از قبیل دیژیتالیس و آتروپین، از ترکیبات طبیعی می باشد که ابتدا بعلت خواص سمی مورد توجه قرار گرفتند ولی امروزه به عنوان دارو استفاده می شوند. این سم ابتدا در مسمومیت های ناشی از عدم نگهداری صحیح غذا در اوایل قرن نوزدهم میلادی شناسایی شد. در سال ۱۸۲۲ برای نخستین بار تأثیر این سم بر روی سیستم عصبی در اثر مصرف سوسیس شناخته شد. این مسمومیت بوتولیسم (Botulism) نام گرفت. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از کلینیک ها و پزشکان متخصص تزریق بوتاکس را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، آنها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات آنها را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

با استفاده از فیلتر نمایش "محبوبترین ها" که در بالای این لیست قرار دارد، می توانید کلینیک ها و پزشکان متخصص پوست، مو و زیبایی را بر اساس محبوبیت بین کاربران مشاهده نمایید.

شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای این لیست قرار دارد، کلینیک ها و دکترهای متخصص تزریق بوتاکس را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

با استفاده از فیلتر نمایش "دارای تخفیف" که در بالای این لیست قرار دارد نیز می توانید آنهایی که تخفیف ارائه داده اند را مشاهده نمایید.

منبع:

  1. سم بوتولینوم (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...