فیلر خط خنده در شیراز

فیلر خط خنده شیراز

چین و چروک هایی که بر روی صورت به دلایل مختلف (مانند پیری و یالا رفتن سن) ایجاد می شوند به خصوص خط خنده، تاثیر زیادی در زیبایی چهره شما خواهد داشت.

خط خنده به چین و چروک هایی گفته می شود که از کنار بینی شروع شده و تا گوشه های لب ادامه دارد. برای بر طرف کردن آن می توان از روش های مختلفی استفاده کرد که یکی از موثرترین روش ها، تزریق فیلر است.

امروزه مردم بسیاری اهمیت به زیبایی چهره خود می دهند و برای از بین بردن مشکلات پوستی و عیوب آن اقدام می کنند. به همین دلیل است که شاهد حضور و فعالیت پزشکان زیبایی زیادی هستیم.

فیلر خط خنده در شیراز نیز به مانند سایر شهرهای ایران بسیار پرطرفدار است و شما می توانید برای انجام آن به مراکز و پزشکان متخصص در این زمینه مراجعه نمایید.

یکی از دلایلی که چین و چروک های خط خنده به خصوص چین و چروک های عمیق، تاثیر بدی در زیبایی انسان می گذارد این است که، چهره را خسته نشان می دهد.

به هر حال موارد زیر باعث بوجود آمدن خط خنده می شوند:

  • افزایش سن
  • ژنتیک
  • نور خورشید
  • کاهش چربی
  • خوابیدن نادرست
  • استعمال دخانیات
  • حالت های پرتکرار صورت

فیلرها کاربرد بسیاری در از بین بردن چین و چروک های عمیق دارند، زیرا اساس کار فیلرها پرکنندگی است و با تزریق آنها به پوست، این عیوب ناپدید می شوند.

انجام فیلر خط خنده برای تمامی افرادی که با این چین و چروک ها سر و کار دارند، توصیه می شود و فیلرهای مختلفی توسط پزشکان برای افراد متقاضی، تزریق خواهد شد.

توجه داشته باشید که برای انجام فیلر خط خنده بایستی توسط یک دکتر متخصص پوست معاینه شوید تا میزان تزریق و نوع فیلر برای شما مشخص شود.

بعد از انجام تزریق فیلر شما می توانید نتیجه بدست آمده را مشاهده کنید و دوره نقاهت آن بسیار کوتاه است. همچنین ماندگاری تزریق فیلر برای خط خنده 12 تا 18 ماه خواهد بود و سپس می توانید برای تمدید آن اقدام نمایید.

وبسایت کارشد لیستی از مراکز تزریق فیلر شهر شیراز را برای شما عزیزان تهیه کرده است که شما می توانید با استفاده از فیلترهای نمایش محبوب ترین ها، پربازدید دیروز و پربازدید هفته، بهترین دکتر تزریق فیلر خط خنده در شیراز را مشاهده نمایید.

شما عزیزان می توانید در این لیست با مراجعه به صفحه هر دکتر یا مرکز تزریق فیلر، برحسب تجربه و رضایت خود به آن امتیاز دهید.

بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...