فیلر بینی در شیراز

فیلر بینی شیراز

اگر می خواهید عیوب بینی خود را برطرف کنید و بینی زیباتری داشته باشید، یکی از موثرترین روش های غیر جراحی برای انجام آن، تزریق فیلر بینی می باشد.

فیلر به زیر پوست بینی شما تزریق می شود که به موجب آن تغییرات موقت در ساختار بینی شما انجام می شود و به عنوان یک روش غیر تهاجمی به حساب می آید.

شهر شیراز در تمامی زمینه های زیبایی بسیار پیشرفته و مدرن است که در مورد فیلر بینی در شیراز نیز پزشکان بسیار ماهری فعالیت می کنند و قطعا در این زمینه دغدغه ای نخواهید داشت.

معمولا بهترین پزشکان فیلر بینی را بایستی از پزشکان جراحی پلاستیک انتخاب کنید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به مقاله جراحی پلاستیک و زیبایی در شیراز نیز مراجعه نمایید.

تَزریق یا انژکسیون در پزشکی به معنی روشی جهت وارد کردن داروهای مایع (آمپول) یا واکسن به داخل بدن با استفاده از سرنگ و سرسوزن تیز است. عمل تزریق به‌جز سرنگ با وسایل دیگری همچون جت اینجکتور (افشانه زیر پوست بدون سوزن) نیز انجام می‌شود. (منبع: ویکی پدیا)

اگر می خواهید برای برطرف کردن مشکلات و عیوب بینی خود اقدام کنید و به دنبال روشی غیر جراحی می گردید، قطعا روش تزریق فیلر بینی گزینه مناسبی برای شما به حساب می آید، اما قبل از هر اقدامی بایستی توسط پزشک متخصص معاینه شوید تا تصمیم خوبی در این رابطه برای شما گرفته شود.

تزریق فیلر بینی روشی سرپایی است که یک پزشک متخصص در مدت زمانی بین 15 الی 30 دقیقه می تواند آن را برای شما انجام دهد و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.

مزایای تزریق فیلر بینی عبارتند از:

 • غیرتهاجمی و غیرجراحی
 • ساده و آسان
 • استفاده از بی حسی موضعی
 • عوارض کم
 • دوره نقاهت کوتاه
 • نتایج قابل مشاهده سریع

با توجه به مزیت های تزریق فیلر بینی، این روش امروزه بسیار محبوب تر از روش های جراحی بینی به حساب می آید و تقاضا برای انجام آن نسبت به سال های گذشته بیشتر شده است.

تزریق فیلر بینی در شیراز نیز امروزه در بین افراد بسیار زیادی محبوب شده است و پزشکان جراح بینی و پلاستیک سعی می کنند ابتدا عیوب بینی بیماران خود را بوسیله این روش برطرف کنند؛ اگر این روش برای بیماران جوابگو نبود، می توان از روش جراحی بینی استفاده کرد.

در مجموع تزریق فیلر بینی به منظور زیباسازی بینی انجام می شود و از این روش نمی توان برای کوچک کردن و از بین بردن مشکلات عملکردی بینی استفاده کرد.

یکی از مهمترین مزیت های تزریق فیلر بینی این است که نتایج آن موقتی بوده و اگر نتیجه بدست آمده را دوست نداشته باشید، اثر آن بعد از چند ماه از بین خواهد رفت و می توانید برای جراحی بینی اقدام کنید.

به نظر شما بهترین دکتر تزریق فیلر بینی در شیراز کیست و چه ویژگی هایی بایستی داشته باشید؟ شما کدام دکتر و مرکز تزریق فیلر بینی را به دیگر علاقه مندان به این روش پیشنهاد می کنید؟

البته جالب است بدانید که بسیاری از پزشکان جراحی بینی و رینوپلاستی بعد از جراحی بینی بیماران خود برای برطرف کردن مشکلات ظاهری بینی آنها از روش تزریق فیلر بینی استفاده می کنند و در این زمینه نیز بسیار کاربرد دارد.

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از پزشکان و مراکز تزریق فیلر بینی را برای شما عزیزان تهیه کرده است که در پایین مشاهده می فرمائید.

برای مشاهده همه کلینیک ها و پزشکان تزریق فیلر بینی در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز تزریق فیلر شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک ها و پزشکان متخصص، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی مراکز بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش پزشکان و کلینیک های فیلر بینی بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. قابلیت جستجوی بر اساس خیابان، کوچه و ...
 4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد تزریق فیلر

در صورتی که با روش تزریق فیلر بینی آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. تزریق (پزشکی) (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...