جراحی بینی با لیزر در شیراز

عمل بینی با لیزر در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در کشورمان می باشد و امروزه از دستگاه های لیزر نیز برای تغییرات لازم استفاده می شود که روشی جدید به حساب می آید.

از بین رفتن ضخامت بیش از اندازه پوست و رفع ناهنجاری های بینی یکی از مهمترین مزیت های جراحی بینی با لیزر می باشد. در عمل بینی با لیزر بر خلاف عمل بینی معمولی، بیمار هوشیار می ماند (عمل سرپایی) و نیازی به بیهوشی نیست یا به بیانی دیگر از بی حسی موضعی استفاده می شود.

عمل بینی با لیزر جزو عمل های زیبایی کم تهاجمی می باشد و در واقع پزشک جراح نور تقویت شده دستگاه لیزر (گاز co2) را برای اعمال تغییرات بینی بیمار استفاده می کند.

مزیت های عمل بینی با لیزر عبارتند از:

 • کم تهاجمی
 • مدت زمان کم انجام عمل بینی
 • بدون درد و خونریزی
 • دقت و ظرافت
 • عدم ورم و کبودی پس از عمل
 • ریسک پذیری کم
 • درمان لکه و یا اسکار
 • دوره نقاهت بسیار کوتاه
 • جراحی سرپایی
 • تغییر رنگ پوست بینی

لازم است بدانید که جراحی بینی با لیزر برای همه افراد مناسب نیست و بایستی ابتدا در جلسه مشاوره با پزشک جراح شرکت نمایید تا پس از بررسی های لازم، به شما اعلام شود که کاندید مناسبی برای انجام آن هستید یا خیر.

بیماران دارای مشکلات لخته شدن خون، بیماران دیابتی، بیماران آفتاب سوخته (برنزه شده) و ... کاندید مناسبی برای عمل بینی با لیزر نمی باشند و برای انتخاب کاندید مناسب نیاز به بررسی عواملی چون نوع پوست، گذراندن سن جهش رشد، عدم وجود مشکلات انعقادی، وضعیت روانی سالم و با ثبات، عدم برنزه کردن پوست به تازگی، عدم ابتلا به دیابت وابسته به انسولین و ... مورد بررسی قرار گیرد.

جالب است بدانید که:

یک دلیل پزشکی رایج در جراحی زیبایی بینی، مشکل تنفس از طریق بینی است. انسداد بینی می‌تواند باعث ایجاد مشکل در ورزش، اختلال در خواب، کمک به خروپف و آپنه خواب شود یا در فعالیت‌های دیگر تداخل ایجاد کند. در صورت عدم موفقیت درمان‌های پزشکی (مانند اسپری بینی یا درمان آپنه خواب)، مرحله بعدی جراحی است. جراحی زیبایی بینی که به دلایل پزشکی از جمله این موارد انجام می‌شود اغلب تحت پوشش بیمه درمانی است. جراحی بینی متناسب با مشکل اساسی است. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال همه به خوبی می دانیم که عمل بینی برای بینی های گوشتی و استخوانی امروزه در کشورمان بسیار پرتقاضا شده است و افراد زیادی برای جراحی زیبایی بینی اقدام می کنند که عمل بینی با لیزر نیز یکی از روش های جدید در علم پزشکی به حساب می آید.

شهر شیراز پزشکان بسیار قابلی در زمینه جراحی بینی داشته و افراد زیادی حتی از شهرها و کشورهای دیگر برای انجام جراحی بینی به این شهر سفر می کنند که خوشبختانه عمل بینی با لیزر در شیراز نیز توسط این پزشکان ماهر قابل انجام است.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با عمل بینی با لیزر از لیستی که در ادامه توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، استفاده کنید و با پزشکان این حوزه صحبت نمایید.

آیا تجربه عمل بینی با لیزر را دارید؟ برای این منظور به کدام دکتر جراح بینی مراجعه کرده اید؟ می توانید نظرات و تجربیات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله با ما و دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. جراحی ترمیمی بینی (ویکی پدیا)
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...