عمل بینی بدون جراحی در شیراز

عمل بینی بدون جراحی شیراز

بینی یکی از اجزای صورت انسان است که در مرکز چهره قرار گرفته و شکل ظاهری آن تاثیر بسزایی در زیبایی صورت دارد. به همین دلیل افراد بسیاری برای جراحی زیبایی بینی اقدام می کنند تا عیوب آن را برطرف کنند و ظاهری زیباتر داشته باشد.

امروزه به دلیل اینکه افراد بسیار زیادی برای جراحی بینی اقدام می کنند، تا حد زیادی عوارض ناشی از آن به حداقل رسیده است و یکی از نگرانی های اصلی افراد متقاضی جراحی بینی برطرف شده است.

اما بسیاری از بینی ها بدون نیاز به جراحی نیز امکان برطرف شدن عیوب ظاهری آنها امکان پذیر است. روش های بسیاری توسط پزشکان متخصص برای این دسته از افراد مورد استفاده قرار می گیرد که اگر این روش ها همراه با نتیجه دلخواه نبود، می توان برای جراحی زیبایی بینی اقدام کرد.

فرم دهی بینی با استفاده از دستگاه پلاسماجت، لیزر، استفاده از نخ لیفت و تزریق فیلر و ژل از جمله روش های عمل بینی بدون جراحی می باشد که با استفاده از این روش ها، تغییرات زیر امکان پذیر خواهد بود:

 • قرینه سازی دو طرف بینی
 • از بین بردن کجی بینی
 • اصلاح فرو رفتگی و یا برآمدگی
 • کاهش و از بین بردن قوز بینی
 • رفع افتادگی بینی

قطعا اگر بینی شما کاندید مناسبی برای عمل بینی بدون نیاز به جراحی باشد، مزایای بالا بسیار هیجان انگیز خواهد بود و هزینه نسبتا سنگین جراحی زیبایی بینی را نیاز نیست پرداخت کنید.

به همین دلیل لازم است حتما به یک پزشک متخصص جراحی بینی مراجعه کنید تا پس از بررسی و معاینه بینی شما، تصمیم گیری در مورد عمل بینی بدون نیاز به جراحی و با استفاده از یکی از روش های پلاسماجت، لیزر، نخ لیفت و یا تزریق فیلر انجام شود.

هر چند روش های عمل بینی بدون جراحی همراه با تغییرات نسبتا جزئی خواهد بود، اما در بعضی از مواقع این تغییرات جزئی، به طور کلی عیوب ظاهری بینی شما را برطرف خواهد کرد و قطعا باعث افزایش اعتماد بنفس شما خواهد شد.

از دیگر مزیت های روش های عمل بینی بدون جراحی می توان به هزینه پایین تر، بدون تورم، دوره بهبودی کوتاه تر، درد کم، حداقل کبودی و خطر اشاره کرد. همچنین این روش ها مناسب برای افرادی است که یکبار جراحی زیبایی بینی را انجام داده اند و دیگر نمی خواهند زیر تیغ جراحی بروند.

البته لازم به ذکر است که روش های عمل بینی بدون جراحی دائمی نیستند و بعد از مدتی بینی به حالت قبل بازخواهد گشت، اما نکته مثبت آن این است که شما دوباره می توانید برای ترمیم آن اقدام کنید و یا اگر از نتیجه آن راضی نبودید، از روش های دیگر استفاده کنید.

یک دلیل پزشکی رایج در جراحی زیبایی بینی، مشکل تنفس از طریق بینی است. انسداد بینی می تواند باعث ایجاد مشکل در ورزش، اختلال در خواب، کمک به خروپف و آپنه خواب شود یا در فعالیت های دیگر تداخل ایجاد کند. در صورت عدم موفقیت درمان های پزشکی (مانند اسپری بینی یا درمان آپنه خواب)، مرحله بعدی جراحی است. جراحی زیبایی بینی که به دلایل پزشکی از جمله این موارد انجام می شود اغلب تحت پوشش بیمه درمانی است. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال انجام عمل بینی بدون نیاز به جراحی برای افرادی که بینی آنها دارای ویژگی های زیر است بسیار خوب خواهد بود و کاندید مناسبی برای آن می باشند:

 • بینی های با قوس یا قوز کم
 • بینی های غیرقرینه و یا دارای تورفتگی
 • بینی های دارای انحراف نوک و غیرقرینگی نوک بینی
 • بینی هایی که پل بینی تو رفته داشته و بینی کوتاه به نظر می رسد.
 • مناسب برای افرادی که می خواهند نوک بینی شان سربالاتر شود.

به هر حال اگر می خواهید برای انجام عمل بینی بدون جراحی اقدام کنید، بایستی به پزشکان متخصص در این زمینه مراجعه نمایید تا بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشد.

یکی از شهرهای ایران که دارای پزشکان متخصص در زمینه عمل بینی بدون جراحی و همچنین کلینیک های بسیار مجهز است، شهر شیراز می باشد. برای انجام عمل بینی بدون جراحی در شیراز با پزشکان بسیار زیادی رو به روی خواهید بود که وبسایت کارشد لیستی از آنها را برای شما عزیزان تهیه کرده است.

شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، پزشکان متخصص عمل بینی بدون نیاز به جراحی را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات آنها را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. جراحی بینی ترمیمی (ویکی پدیا)
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...