دکلره مو در شیراز

دکلره مو در شیراز(معرفی 3آرایشگاه تخصصی)

مشاهده مراکز معرفی شده

دکلره مو که به آن بلیچینگ مو نیز گفته می شود، روشی است که در آن طی فرآیندی رنگ طبیعی رنگدانه های مو از بین می رود تا بتوان هر نوع رنگی را بر روی موها زد.

پودرهای مختلفی برای دکلره کردن مو مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام از آنها با یکدیگر متفاوت هستند. این پودرهای دکلره عبارتند از:

  • پودر دکلره آبی: قوی ترین نوع پودر دکلره و مناسب برای دکلره کردن کامل موها و مخصوص رنگ کردن موهای مشکی
  • پودر دکلره بنفش: با ساختاری ضعیف تر نسبت به پودر دکلره آبی و برای دکلره کردن موهای صورت و بدن (مناسب برای موهای حساس)
  • پودر دکلره سفید: دارای ساختار شیمیایی ضعیف و مناسب برای روش دکلره فویلی

به هر حال اگر بخواهید موهای خود را رنگ کنید و موهای شما قبلا رنگ شده باشد، بایستی از دکلره مو استفاده کنید که انتخاب نوع دکلره بستگی به شرایط موهای شما خواهد داشت.

پیشنهاد می شود که برای انجام دکلره مو، به آرایشگاه های تخصصی مراجعه کنید تا هم از خدمات آنها بهره مند شوید و هم آسیبی به موهای شما وارد نشود.

نکاتی در مورد دکلره کردن مو و یا بلیچینگ مو که دانستن آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است:

  • دکلره مو بایستی نهایتا یکبار در ماه انجام شود تا آسیبی به موها وارد نشود.
  • معمولا بعد از دکلره مو بایستی از نرم کننده های مختلف استفاده کنید تا موهای شما لطافت خود را بدست آورد. 
  • مراقبت کردن از موهایی که بوسیله دکلره رنگ شده اند، بسیار مهم است و بایستی از کاندیشنر مو برای تقویت موها استفاده کنید. پس از دکلره کردن موها بهتر است حداقل کاندیشنر مو 15 دقیقه بر روی مو قرار گیرد و سپس برای شستشوی آن اقدام کنید.
  • برای رنگ پذیری موهای خود می توانید از وسایل گرمایشی اتو و سشوار استفاده کنید، اما توجه داشته باشید که درجه حرارت آن بسیار نرمال و ملایم باشد.

به هر حال اگر دکلره موی خود را توسط آرایشگاه های زنانه انجام دهید، قطعا تمامی نکات تخصصی را به خوبی رعایت خواهند کرد و نکات مراقبتی مربوط به بعد از دکلره و را نیز به شما اعلام می کنند.

رنگ کردن مو هم بین آقایان و هم بین بانوان از قدیم رایج بوده‌است اما امروزه ۷۰ درصد از بانوان و 20 درصد از آقایان موهای خود را رنگ می‌کنند. رنگ و مش، تاثیر زیادی در جذابیت فرد دارد. مو یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در ظاهر یک فرد است و با تغییر رنگ و حالت آن چهره تغییر زیادی می کند. (منبع: ویکی پدیا)

شما بانوان شیرازی که به دنبال انجام دکلره مو در شیراز هستید و نمی دانید به کدام آرایشگاه زنانه مراجعه کنید، می توانید از لیستی که وبسایت کارشد در انتهای این مقاله برای شما عزیزان تهیه کرده است استفاده کنید و برای دریافت خدمات دکلره مو به آنها مراجعه نمایید.

نظر شما در رابطه با انجام دکلره و بهترین آرایشگاه زنانه برای دکلره کردن مو چیست؟ شما می توانید نظرات خود را در قسمت نظردهی با ما به اشتراک بگذارید و با امتیاز دهی به این مقاله، ما را در ارائه خدمات بهتر به خود یاری کنید.

منبع:

  1. رنگ‌کردن مو (ویکی پدیا)
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...