خرید اینترنتی فرش در شیراز

خرید اینترنتی فرش در شیراز(معرفی 3 فروشگاه)

مشاهده مراکز معرفی شده

خرید فرش در حال حاضر در کشورمان بسیار سخت شده است، زیرا فرش فروشی های زیادی در حال رقابت با یکدیگر هستند تا بهترین محصولات و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

شاید شما هم متوجه این موضوع شده اید که اخیرا تبلیغ های فرش فروشی های زیادی را در همه جا می توان مشاهده کرد و این موضوع نیز دلیلی بر رقابت زیادی بین این فروشگاه ها و گالری های فرش است.

اما یکی از خدمات جذاب فرش فروشی ها که شاهد آن هستیم، تاسیس فروشگاه های اینترنتی خرید فرش است که برای مشتری قطعا بسیار هیجان انگیز می باشد، زیرا:

  • می توان در فروشگاه های اینترنتی فرش، تنوع زیادتری از فرش ها را مشاهده کرد.
  • دسترسی آسان تری به تمام اطلاعات فرش مورد نظر داشت.
  • قیمت فرش ها مختلف را با یکدیگر مقاسیه کرد.
  • در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت کرد.
  • با پرداخت قیمت فرش، فرش دلخواه خود را درب منزل تحویل گرفت.

قطعا فروشگاه های اینترنتی فرش هم برای صاحبان فرش فروشی ها و هم برای مشتریان آنها مزیت های بسیاری داشته و علاوه بر موارد بالا می توان در وقت و هزینه خود نیز صرفه جویی کرد.

حتی شما می توانید ابتدا تمامی فروشگاه های اینترنتی فرش را بررسی نمایید، نمونه فرش ها را مشاهده کنید و سپس به صورت حضوری برای فرش دلخواه خود اقدام کنید.

جالب است بدانید که:

تاریخچه پیدایش فرش ماشینی در ایران نشان می‌دهد که این محصول در ایران عمری تقریباً ۴۰ ساله دارد. در ابتدای دهه ۵۰ اولین فرش ماشینی تولید داخل در کارخانجات مخمل و ابریشم کاشان توسط ماشین‌های مخمل بافی ژاکارد و با الیاف مصنوعی براق و پرز نسبتاً کوتاه و وزن سبک، بافته و روانه بازار گردید. همزمان با آن عده‌ای از تجار، فرش‌هایی با همین مشخصات و تا حدی مرغوب‌تر از کشور بلژیک وارد بازار ایران نمودند و سلیقه ایرانی را با پدیده فرش ماشینی آشنا کردند. (منبع: ویکی پدیا)

همانطور که می دانید امروزه در کشورمان بازار فرش فروشی ها بسیار داغ است و همه آنها سعی بر این دارند تا با ارائه خدمات و محصولات جذاب تر، مشتریان بیشتری جذب کنند.

پس جای هیچگونه تعجبی نیست که شاهد فعالیت فروشگاه های اینترنتی فرش نیز باشیم که البته تقریبا همه فرش فروشی ها در سراسر کشورمان در این راستا در حال حرکت می باشند و فروشگاه های اینترنتی خرید فرش خود را نیز تاسیس می کنند.

شهر شیراز جزو شهرهایی است که فرش فروشی های بسیار خوبی را در دل خود جای داده و تعدادی از آنها نیز فروشگاه های اینترنتی خرید فرش خود را تاسیس کرده اند.

ما در وبسایت کارشد و در ادامه این مقاله لیستی از فرش فروشی هایی که فروشگاه آنلاین دارند را جمع آوری کرده ایم، که شما عزیزان همشهری بتوانید خرید اینترنتی فرش در شیراز را به راحتی از فروشگاه های آنلاین آنها انجام دهید.

آیا تا به حال خرید فرش را به صورت اینترنتی در این شهر انجام داده اید؟ می توانید نظرات خودتان در این رابطه را در قسمت نظردهی برای ما بنویسید.

منبع:

  1. فرش ماشینی (ویکی پدیا)
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...