جدیدترین روش کاشت مو در شیراز

جدیدترین روش کاشت مو شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

امروزه با پیشرفت های علم پزشکی در زمینه کاشت مو، دیگر کسی نگران طاسی و یا ریزش موها نخواهد بود و به راحتی می توان توسط یک متخصص، کاشت مو را در نواحی کم پشت و یا طاس انجام دهد.

روش های بسیار زیادی در زمینه کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام از آنها مزیت های منحصر به فردی دارد. اما افراد بسیار زیادی برای انجام کاشت مو به دنبال جدیدترین روش ها هستند تا بهترین نتایج را به همراه داشته باشد.

روش sut یکی از جدیدترین و موفقترین روش های کاشت مو بوده که به خوبی در اکثر کلینیک های کاشت مو شیراز قابل انجام می باشد. اما در این زمینه بهترین مشاوره را متخصص کاشت مو به شما خواهد داد تا با خیالی راحت برای کاشت مو اقدام نمایید.

کلینیک هایی که در شهر شیراز فعالیت می کنند، مطمئنا از روش های مدرن استفاده کرده تا افراد متقاضی کاشت مو رضایت بیشتری داشته باشند. به هر حال شاید بتوان روش sut را جزو جدیدترین روش کاشت مو در شیراز نام برد و در صورتی که روش جدید دیگری در این شهر توسط کلینیک های کاشت مو انجام شود، وبسایت کاشد آن روش را نیز به شما عزیزان معرفی خواهد کرد.

درمان ریزش مو و در نهایت کم مویی از قدیم دامنگیر مردان بوده است با پیشرفت علم روش هایی برای کاشت مو ابداع شد و بیشتر افراد به سمت این روش ها می روند تا چهره خود را زیباتر جلوه دهند چرا که کم مویی تاثیر بدی در چهره افراد دارد. با این وجود در سال های 2018 و 2019 دکتر ناتان هاکشاو رییس پروژه های علمی در دانشگاه منچستر انگلستان می گوید:
دارویی که با نام علمی WAY-316606 پیش از این برای درمان پوکی استخوان استفاده می شد این توانایی را دارد که به درمان طاسی کمک بسیار زیادی کند افرادی که به طور اتفاقی از این دارو استفاده کرده اند و مشکل کم مویی داشته اند طی 2 روز فولیکول های مو را رشد داده است. (منبع: ویکی پدیا)

علاوه بر روش sut، روش های نوین دیگری نیز توسط کلینیک های کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد که می توان به موراد زیر اشاره کرد:

 • Micro FIT
 • Micro Graft
 • Super FUE
 • DHI
 • Super FIT
 • NeoGraft
 • Sapphire FUE
 • ARTAS

تمامی روش های بالا جزو جدیدترین روش های کاشت مو به حساب می آید که در ایران و جهان مورد استفاده قرار گرفته است. البته علاوه بر این روش ها، تکنیک سلول های بنیادی نیز روشی جدید و مدرن در زمینه کاشت مو می باشد که فعلا در مراحل تحقیق و آزمایش قرار دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از این روش ها می توانید به کلینیک هایی که وبسایت کارشد برای شما عزیزان لیستی از آنها را تهیه کرده است، مراجعه کنید.

در پایین لیستی از کلینیک های کاشت مو شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک های کاشت مو در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز کاشت مو شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک های کاشت مو، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی کلینیک های کاشت مو بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش کلینیک های کاشت مو بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن کلینیک ها و مراکز کاشت مو دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد کاشت مو
 6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد کاشت مو

آیا اطلاعاتی در رابطه با جدیدترین روش کاشت مو دارید؟ شما می توانید نظرات خودتان را در وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. کاشت مو (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...