تزریق ژل لب در شیراز

تزریق ژل لب در شیراز(معرفی 7مرکز و دکتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

امروزه افراد بسیار زیادی به خصوص بانوان، برای زیبایی و برجسته شدن لب های خود اقدام می کنند که روش بسیار مناسب برای این کار، تزریق ژل لب می باشد.

تزریق ژل لب یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی است. شاید برایتان جالب باشد که این کار به چه صورت انجام شده و از چه ژلی استفاده می شود.

در ابتدا باید بدانید که در تمامی ژل هایی که برای لب استفاده می شوند، لیدوکایین وجود دارد که باعث می شود فرآیند تزریق ژل برای بیمار راحت تر شود.

از آنجایی که حجم دادن به لب ها مخصوصا در میان بانوان باعث زیباسازی چهره خواهد شد، تزریق ژل لب یکی از بهترین راه هایی است که شما می توانید لب هایی حجیم و برجسته داشته باشید.

ژل های لب به سه دسته تقسیم بندی می شوند:

  1. دائم
  2. نیمه دائم
  3. موقت

اگر تزریق ژل لب را برای اولین بار می خواهید تجربه کنید، پیشنهاد می شود از ژل های موقت استفاده کنید تا در صورتی که از آن رضایت نداشتید، طی مدت زمانی مشخص اثر آن از بین برود.

هر چند این روش و عمل زیبایی جزو روش های برگشت پذیر است و اگر شما از نتیجه بدست آمده رضایت نداشته باشید، پزشک تمام ژل های تزریق شده را می تواند تخلیه کند.

تا به امروز فیلرهایی که برای افزایش حجم لب استفاده شده است شامل: چربی، کلاژن، ایمپلنت و هیالورونیک اسید بوده و جدیدترین آنها در حال حاضر هیالورونیک اسید است که یک ماده طبیعی می باشد و تقریبا می توان گفت به علت عوارض جانبی بالا از بقیه گزینه ها استفاده نمی شود.

ایجاد تقارن، زیبایی و تعادل چهره، ماندگاری بالا، عدم ورم و کبودی زیاد و ... از جمله مهمترین مزیت های تزریق ژل لب است که بایستی زیر نظر پزشک متخصص انجام شود تا عوارض آن به حداقل ممکن رسیده و با نتایج مطلوب همراه باشد.

جالب است بدانید که:
اسید هیالورونیک نام یک ترکیب شیمیایی آلی است. این ترکیب را با نام هیالورونان (Hyaluronan) نیز می‌شناسند و باز مزدوج آن، هیالورونیت نام دارد. سدیم هیالورونیت مثالی از باز مزدوج هیالورونیک اسید است. اسید هیالورونیک می‌تواند در مقایسه با حجم خود مقدار بسیار زیادی آب را جذب کرده و تمرکز دهد (هر گرم اسید شش لیتر آب به خود جذب می‌کند). به عنوان مثال ۹۸٪ زجاجیه چشم انسان از آب تشکیل یافته که به وسیلهٔ ۲٪ اسید هیالورونیک در محل متمرکز گشته‌است. (منبع: ویکی پدیا)

تزریق ژل لب توسط اکثر پزشکان و کلینیک های زیبایی در سراسر ایران انجام می شود و شما می توانید ابتدا در یک جلسه مشاوره با پزشک شرکت کنید تا با تمامی شرایط و نحوه انجام آن بیشتر آشنا شوید.

اگر می خواهید برای تزریق ژل لب در شیراز پیشنهاد می کنیم با مراکز و پزشکانی که در ادامه لیستی از آنها توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، در ارتباط باشید و برای کسب اطلاعات بیشتر به صورت حضوری به آنها مراجعه نمایید.

به نظر شما بهترین دکتر برای انجام تزریق ژل لب در شهر شیراز کیست؟ شما کدام مرکز یا پزشک را به دیگر کاربران وبسایت کارشد پیشنهاد می کنید؟ شما می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. هیالورونیک اسید (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
ایمان شمالی
اطلاعات بیشتر...