تزریق ژل خط خنده در شیراز

تزریق ژل خط خنده در شیراز(معرفی 10مرکز و دکتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

یکی از مهمترین عوامل زیبایی در چهره انسان، داشتن پوستی صاف و جوان می باشد. بوجود آمدن خطوط و چروک های پوستی تاثیر فراوانی بر زیبایی چهره می گذارد.

چین و چروک های پیشانی، خطوط کنار چشم و لب، خط خنده و ... از جمله مهمترین مواردی هستند که با بالا رفتن سن، تاثیرات آب و هوایی، زندگی و تغذیه نا سالم و یا استفاده بیش از حد از مواد بهداشتی در صورت بوجود می آیند.

به دلیل تاثیر فراوان لبخند در جذابیت صورت انسان، بسیاری از مردم در تلاش اند تا برای از بین بردن خطوط خنده خود اقدام کنند. برطرف کردن خطوط خنده با روش های متعدد زیبایی امکان پذیر است که یکی از موثرترین این روش ها، تزریق ژل می باشد.

تزریق ژل برای برطرف کردن خط لبخند بسیار موثر است زیرا چربی های از دست رفته پوست را جایگزین می کند و به بهبود چین و چروک بوجود آمده کمک خواهد کرد.

ژل هایی که در زمینه پزشکی و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند، خاصیت پرکنندگی داشته و امروزه کاربردهای بسیار زیادی در جوانسازی پوست دارند.

علاوه بر کاربرد تزریق ژل برای از بین بردن خط خنده، این روش برای افرادی که می خواهند شل شدن و افتادگی پوست دور لبشان را برطرف کنند نیز بسیار موثر است.

به طور کلی مزیت های تزریق ژل خط خنده عبارتند از:

 • جوانسازی پوست
 • عوارض بسیار کم
 • بدون نیاز به استراحت یا دوره نقاهت
 • از بین بردن چین و چروک های اطراف لب و خط خنده

مسلما مزیت های بالا بسیار هیجان انگیز است و اگر بتوانید کلینیک معتبر و پزشک متخصص و ماهر برای تزریق ژل خط خنده پیدا کنید، بعد از انجام آن از نتیجه بدست آمده شگفت زده می شوید.

تعداد برندهای تزریق ژل کم نیست و در جلسه مشاوره، دکتر متخصص در رابطه با این برندها توضیحات جامعی را به شما عزیزان متقاضی تزریق ژل خط خنده ارائه خواهد داد.

رستلین، ژوویدرم، بلوترو بالانس، اسکالپترا و ... از جمله برندهای مطرح برای تزریق ژل خط خنده هستند که امروزه در کشورمان توسط پزشکان و کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند.

محلول تزریقی شکل مایع دارویی عاری از میکروب است که به وسیله سوزن به بدن انسان وارد می شود. تزریق جامد، گونه ای از تزریق است که پس از حل کردن ماده جامد دارویی در آب تزریقی درست می شود. تزریق ها به صورت نامیزه و سوسپانسیون هم وجود دارد. زیاد هستند کسانی که بسیار از امپول فوبیا دارند مانند داریوش فرضیایی، غلامرضا تختی که امپول های داریوش فرضیایی را فقط همکارش امیرمحمد متقیان می تواند تزریق کند. (منبع: ویکی پدیا)

انجام عمل های زیبایی در ایران بسیار مورد توجه همگان قرار گرفته است که شهر شیراز دارای بهترین کلینیک ها و پزشکان متخصص پوست، مو و زیبایی می باشد. به همین دلیل اگر می خواهید برای تزریق ژل خط خنده در شیراز اقدام کنید، با گزینه های بسیار خوبی رو به رو خواهید بود.

در پایین لیستی از کلینیک ها و مراکز تزریق ژل خط خنده شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک ها و پزشکان تزریق ژل روی دکمه (مشاهده همه مراکز تزریق ژل شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک های تزریق ژل در شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی کلینیک ها و پزشکان تزریق ژل بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش پزشکان و مراکز تزریق ژل بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن مراکز دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی مراکز تزریق ژل بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد تزریق ژل
 6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد تزریق ژل

در صورتی که با روش تزریق ژل خط خنده آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. تزریق پزشکی (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد تزریق ژل خط خنده در شیراز

1

آیا تزریق ژل خط خنده دائمی است ؟

روش تزریق ژل یک روش موقتی است و برای گرفتن نتایج بهتر باید در طول زمان چندین بار صورت گیرید.

2

مدت زمان ماندگاری ژل خط خنده چقدر است؟

در صورت استفاده از مواد مرغوب و انجام توسط متخصص خبره بین 6 تا 1 سال ماندگاری خواهد داشت.

3

عوارض احتمالی تزریق ژل خط خنده چه مواردی است؟

در صوراتی که در کلینیک معتبر و از مواد مرغوب استفاده شود این روش عوارض خاصی نخواهد داشت. برخی از عوارض زیر بصورت کوتاه مدت گزارش شده  است:

 1. سوزش و التهاب
 2. خارش و کبودی
 3. تورم طولانی‌ مدت
 4. بروز حساسیت
 5. زخم یا عفونت در محل تزریق