تزریق ژل به بینی در شیراز

تزریق ژل بینی در شیراز

یکی از روش هایی که امروزه بوسیله پزشکان جراح بینی و همچنین پزشکان متخصص پوست، مو و زیبایی برای از بین بردن عیوب ظاهری بینی مورد استفاده قرار می گیرد، تزریق ژل به بینی است.

بوسیله تزریق ژل بینی می توان مشکلات ظاهری بینی را از بین برد و مزیت این روش این است که به هیچگونه عمل جراحی نیاز نخواهد داشت.

در این روش با استفاده از بی حسی های موضعی، بینی شما بی حس شده و تزریق ژل به آن انجام می شود. تزریق ژل به بینی در کمترین زمان ممکن قابل انجام است و شما نتایج آن را بعد از تزریق مشاهده خواهید کرد.

تزریق ژل بینی جایگزین بسیار مناسبی برای جراحی های غیر ضروری می باشد که بوسیله آن می توان موارد زیر را برطرف کرد:

 • اصلاح نواقص مختلف بینی
 • شکل دهی مجدد فرم بینی
 • ایجاد توزان
 • تغییر در اندازه بینی
 • برطرف کردن انحراف بینی
 • رفع افتادگی نوک بینی بصورت خفیف تا متوسط

موارد بالا را به خوبی می توان برای افراد مختلف که واجد شرایط تزریق ژل بینی هستند، انجام داد و مشکلات بینی آنها را برطرف کرد.

برجستگی کوچک روی بینی، بینی های دارای فرورفتگی، گودی و ناهمواری های بر روی بینی، بینی های نامتقارن، بینی های تخت، افتادگی کم بینی و بالا بردن نوک بینی را بوسیله تزریق ژل بینی می توان اصلاح کرد و فرم بهتری به آنها داد.

یکی از شهرهای ایران که در زمینه تزریق ژل بینی دارای بهترین کلینیک ها و پزشکان متخصص است، شهر شیراز می باشد. اگر می خواهید برای تزریق ژل بینی در شیراز اقدام کنید، وبسایت کارشد لیستی از آنها را برای شما عزیزان تهیه کرده است که می توانید با آنها در تماس باشید.

از جمله مزیت های تزریق ژل بینی نسب به انجام جراحی زیبایی بینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دستیابی به نتایج نیمه ماندگار
 • هزینه زیبایی بینی کمتر
 • غیر تهاجمی
 • دوره نقاهت کم

مزیت های بالا برای افرادی که کاندید مناسب تزریق ژل بینی هستند، بسیار هیجان انگیز است و از مهمترین این مزیت های می توان به این موضوع اشاره داشت که به دلیل موقت بودن این روش، اگر از نتایج آن رضایت نداشته باشید، بعد از مدتی به حالت قبل باز خواهد گشت و یا می توان ژل را از بینی تخلیه نمود. همچنین اگر از انجام آن و فرم بینی خود رضایت کافی داشته باشید، می توانید برای تمدید آن اقدام کنید.

به دلیل اینکه عمل بینی ترمیمی یکی از پیچیده ترین جراحی های زیبایی است بنابراین نیاز به زمان و دقت بیشتر جراح نیاز دارد و قاعدتاً هزینه این جراحی نسبت به جراحی بینی اولیه بیشتر است. البته برخی از جراحان که جراحی بینی اولیه را خودشان انجام داده اند هزینه بابت عمل ترمیم دریافت نمی کنند اما اکثر جراحان این هزینه را دریافت می کنند. لازم به ذکر است که ترمیم بینی به روش های دیگری مانند تزریق ژل نیز امکان پذیر است. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از مراکز تزریق ژل بینی و همچنین پزشکان متخصص را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، آنها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای این لیست قرار دارد، مطب و مراکز تزریق ژل بینی را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات تزریق ژل به بینی در شیراز را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

با استفاده از فیلتر نمایش "محبوبترین ها" که در بالای این لیست قرار دارد، می توانید آنها را بر اساس محبوبیت بین کاربران مشاهده نمایید.

منبع:

 1. جراحی ترمیمی بینی (ویکی پدیا)
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...