ترک اعتیاد فوق سریع در شیراز

ترک اعتیاد فوق سریع شیراز

برای ترک اعتیاد یکی از مهمترین مراحل، سم زدایی می باشد. سم زدایی به معنای مدت زمانی است که فرد بیمار سم نوع ماده مخدری که استفاده می کرده است، از بدنش خارج شود.

روش هایی که برای سم زدایی سریع و فوق سری مورد استفاده قرار می گیرد باعث می شود، خماری فرد معتاد یا بیمار، کوتاه تر باشد. از آنجایی که روش های ترک اعتیاد سنتی و قدیمی بسیار دردناک بودند، این روش ها امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

در ادامه به توضیح مختصر این دو روش می پردازیم:

  1. سم‌زدایی سریع (ROD): استفاده از داروهای خاص جهت سرعت بخشیدن به فرآیند سم زدایی که بیمار زودتر از این مرحله عبور کند. بعد از مصرف این داروها، داروهایی دیگر به بیمار داده می شود تا بتواند علائم ناشی از قطع مصرف را تحمل کند.
  2. سم‌زدایی فوق سریع (UROD): بعد از بیهوشی کامل بیمار، پزشک متخصص داروهایی را جهت مسدود کردن مواد مخدر به بدنش تزریق می نماید. مشخصا با تزریق این دارو به بدن، فعالیت سم زدایی تسریع پیدا خواهد کرد. بعد از به هوش آمدن بیمار، معمولا علائم ناراحت کننده پشت سر گذاشته خواهد شد.

این نوع از ترک اعتیاد یک روش سم زدایی بسیار سریع می باشد که معتادان طی 4 تا 6 ساعت بیهوشی زیر نظر متخصص، از لحاظ جسمی و بدنی از مواد مخدر پاک شده و بعد از هوشیاری در بخش بستری و تحت مراقبت های ویژه قرار میگیرند.

با وجود کلینیک های خوب ترک اعتیاد در شیراز می توانید از این روش هم برای درمان و بهبودی استفاده نمایید، اما اول از همه با متخصص و دکتر ترک اعتیاد مشورت نمایید تا بهترین روش برای بهبودی و درمان شما انتخاب شود، زیرا ترک اعتیاد فوق سریع در شیراز ممکن است برای افراد با شرایط خاص جوابگو نباشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک ها و مراکز ترک اعتیادی که در وبسایت کارشد تهیه شده است، در ارتباط باشید و شرایط را از آنها پرس و جو نمایید.

در سراسر دنیا مراکزی برای ترک افراد معتاد به انواع مواد مخدر و یا حتی اعتیاد های دیگر از قبیل اینترنت و ... وجود دارد این مراکز در اکثر نقاط دنیا در حال فعالیت می باشند از جمله مهمترین این مراکز در کشورهای مختلف می توان به مرکز باز پروری action on you در فلوریدا امریکا you are good در کانادا gonzalez در برزیل Michelle در آلمان و ... اشاره کرد اما در کشورهای اطراف افغانستان و پاکستان که مرکز عمده فعالیت و توزیع مواد مخدر می باشد، این کمپ ها بسیار زیاد هستند و بیشتر از مناطق دیگر جهان دیده می شود که از جمله این کشورها ایران و تاجیکستان و قرقیزستان و روسیه می باشند. (منبع: ویکی پدیا)

در پایین لیستی از کمپ های ترک اعتیاد شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کمپ ها و دکترهای ترک اعتیاد روی دکمه (مشاهده همه کمپ های ترک اعتیاد شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کمپ های شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

  1. مرتب سازی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
  2. قابلیت جستجوی کمپ ها بر اساس خیابان، کوچه و ...
  3. مطالعه مقاله ای کامل در مورد ترک اعتیاد
  4. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران

در صورتی که ترک اعتیاد فوق سریع در شیراز را تجربه کرده اید؛ در بخش نظر ها، تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع:

  1. ترک اعتیاد (ویکی پدیا)