بوتاکس صورت در شیراز

انجام بوتاکس صورت در شیراز

قطعا تا به حال برای یکبار هم که شده اسم بوتاکس به گوشتان خورده است. یکی از جدیدترین روش هایی که برای جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد، تزریق بوتاکس است.

معمولا اکثر علاقه مندان به بوتاکس، برای برطرف کردن نشانه های پیری در صورت خود از آن بهره مند می شوند که نتایج بسیار خوبی را به همراه دارد.

بوتاکس توسط شرکت های مختلفی ساخته و تولید می شود که دارای سم بوتولونیوم بوده و باعث فلج شدن موقت یا دائمی عضلات صورت خواهد شد.

انجام بوتاکس علاوه بر موارد زیبایی، کاربردهای درمانی نیز دارد که به همین دلیل طرفداران زیادی پیدا کرده است. امروزه در شهرهای بزرگ ایران شاهد اسقبال خوبی از این روش توسط مردم هستیم که شهر شیراز نیز از این قضیه مستثنی نیست.

به همین دلیل کلینیک ها و پزشکان متخصص بسیاری در زمینه بوتاکس صورت در شیراز فعالیت می کنند و شما می توانید با کمی جستجو، بهترین کلینیک و پزشک متخصص بوتاکس را برای خود انتخاب کنید.

بعضی از مردم به دلیل اینکه بوتاکس از سم بوتولونیوم تولید می شود، احساس خطر کرده و فکر می کنند که این روش ایمن نیست؛ در صورتی که این طرز فکر کلا غلط بوده و داروی بوتاکس توسط سازمان FDA آمریکا و وزارت بهداشت ایران برای موارد جوانسازی و درمانی کاملا تایید شده است.

معمولا صورت انسان با وجود کوچکترین نشانه های پیری و پدیدار شدن چین و چروک، زیبایی خود را از دست می دهد و قطعا اعتماد بنفس افرادی که این نشانه ها را در صورت خود مشاهده می کنند، پایین خواهد آمد.

اما تزریق بوتاکس مو کاملا نشانه های پیری، چین و چروک، خط اخم، خطوط افقی پیشانی و چروک های گردن را از بین می برد و پوست صورت شما دوباره شادابی و جوانی خود را به دست می آورد.

همچنین از بوتاکس برای بالا بردن گوشه های لب و بالا بردن نوک بینی هم استفاده می شود که تاثیر بسزایی در زیبایی صورت به خصوص صورت بانوان خواهد داشت.

هزینه بوتاکس صورت نیز بستگی به تخصص پزشک، برند بوتاکس، محل تحت درمان، عمق خطوط، تعداد جلسات درمان، موقعیت جغرافیایی و ... خواهد داشت، به همین دلیل نمی توان هزینه دقیقی از انجام بوتاکس صورت را بیان کرد.

انجام بوتاکس صورت برای بانوان باردار و شیرده، بیماران عصبی یا عضلانی، داشتن عفونت فعال یا تبخال در ناحیه مورد نظر و افرادی که از داروهای رقیق‌ کننده خون یا ضد انعقادی استفاده می کنند، پیشنهاد نمی شود و لازم است قبل از اقدام برای تزریق بوتاکس، با پزشک خود مشورت نمایند.

سم بوتولینوم با فلج عضلات زیر پوستی برای صاف کردن چین و چروک های صورت و ایجاد ظاهری جوان تر در افراد به کار می رود؛ مانند چین و چروک های ناشی از اخم کردن که در بین ابروها یا روی پیشانی ایجاد می شوند و چروک های اطراف چشم و دهان که در موقع خندیدن ظاهر می شوند. بوتاکس در برخی موارد برای کاهش میزان تعریق در کف دست ها یا زیر بغل نیز استفاده می شود. بوتاکس در درمان لوچی، بلفارواسپاسم، میگرن مزمن و دیستونی نیز کاربرد دارد. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از مراکز، کلینیک ها و پزشکان بوتاکس صورت را تهیه کرده است که شما عزیزان در صورتی که تجربه استفاده از خدمات آنها را دارید، می توانید در این لیست با مراجعه به صفحه هر کدام، در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

با استفاده از فیلتر نمایش "پربازدید دیروز" که در بالای این لیست قرار دارد، می توانید کلینیک ها و پزشکان متخصص بوتاکس صورت را بر اساس تعداد بازدید هایی که در دیروز داشته اند مشاهده کنید.

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات انجام بوتاکس صورت در شیراز را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

با استفاده از فیلتر نمایش "بروز شده ها" که در بالای این لیست قرار دارد، می توانید مطب پزشکان و کلینیک هایی که به تازگی تاسیس، بروزرسانی یا در وبسایت کارشد ثبت شده اند را مشاهده کنید.

شما عزیزان می توانید در انتهای این مقاله در قسمت امتیازدهی با امتیاز دادن به این مقاله، ما را در ارائه خدمات بهتر به خود، یاری کنید.

منبع:

  1. سم بوتولینوم (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...