بهترین دکتر برای تزریق چربی در شیراز

بهترین متخصص تزریق چربی در شیراز

تزریق چربی شامل مراحلی می شود که این مراحل بایستی توسط پزشک متخصص و مراکزی که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت هستند انجام شود.

مراحل انجام تزریق چربی عبارتند از:

 • استخراج چربی: مشخص شدن محل استخراج چربی ها توسط پزشک متخصص صورت می پذیرد که با استفاده از داروهای بی حسی برش کوچکی در ناحیه مورد نظر ایجاد شده و سپس با استفاده از دستگاه لیپوساکشن، مقدار چربی مورد نیاز بداشته خواهد شد.
 • خالص‌سازی و انتقال: در این مرحله چربی هایی که پزشک متخصص توسط دستگاه لیپوساکشن استخراج کرده است را وارد دستگاه سانتریفوژ می کند. مزیت دستگاه سانترفیوژ این است که ناخالصی های موجود در چربی ها را جداسازی می کند تا آنها توسط سرنگ های کوچک آماده تزریق و جایگذاری شوند.
 • جایگذاری: مسلما مرحله آخر جایگذاری است که چربی های آماده شده در سرنگ ها توسط پزشک متخصص تزریق می شوند.

اما مسلما نتایج مطلوب در رابطه با انجام تزریق چربی برای کسانی رقم خواهد خورد که این عمل زیبایی را به دست بهترین پزشکان و متخصصان بسپارند و مراحل بالا زیر نظر آنها انجام شود.

چربی‌ های ضروری بدن، برای ادامه حیات و تولید مثل لازم هستند. درصد چربی‌ های ضروری بدن زنان با توجه به بارداری و سایر کارکردهای هورمونی بدن آن ها بیشتر از مردان است. در مردان، درصد چربی‌ های ضروری بدن 3 تا 5 درصد بوده و در زنان این مقدار ۸ تا ۱۲ درصد است. چربی‌ های ذخیره شده بدن نیز شامل چربی‌ هایی است که در بافت‌ های چربی ذخیره شده‌ اند. این نوع از چربی‌ ها وظیفه حفاظت از اندام‌ های داخلی موجود در سینه و شکم را برعهده دارند. (منبع: ویکی پدیا)

اگر به دنبال بهترین متخصص تزریق چربی در شیراز و یا هر شهر دیگری هستید، به موارد زیر در رابطه با متخصصی که انتخاب می کنید توجه داشته باشید:

 • مجوز رسمی از وزارت بهداشت
 • داشتن مدرک تخصصی در زمینه تزریق چربی
 • دارا بودن تجربه و مهارت
 • خوش اخلاق و خوش برخورد بودن
 • توضیحات کامل به افراد متقاضی در رابطه با تمامی مراحل انجام تزریق چربی
 • مشاوره صحیح به مراجعه کنندگان

توجه به موارد بالا در پیدا کردن بهترین ها کمک ویژه ای به شما خواهد کرد و قطعا شما بعد از انجام تزریق چربی از نتایج بدست آمده رضایت کامل خواهید داشت.

در پایین لیستی از کلینیک ها و پزشکان تزریق چربی شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک ها و پزشکان متخصص تزریق چربی صورت در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز تزریق چربی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. قابلیت جستجو بر اساس خیابان، کوچه و ...
 4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد تزریق چربی
 5. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران

بهترین دکتر برای تزریق چربی در شیراز کیست؟ چه ویژگی ها و عواملی در تصمیم گیری شما موثر خواهد بود؟ نظرات و پیشنهادات خودتان را در وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید تا افرادی که می خواهند برای تزریق چربی اقدام کنند، از نظرات شما بهره مند شوند.

منبع:

 1. درصد چربی بدن (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...