بهترین روش کاشت مو در شیراز

بهترین روش کاشت مو شیراز

تعداد افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش مو و یا طاسی شده اند، کم نیست و خوشبختانه امروزه به راحتی می توان برای کاشت مو به کلینیک های تخصصی و همچنین پزشکان متخصص مراجعه کرد.

کاشت مو در کشورمان بسیار محبوب شده است و در شهرهای بزرگ ایران شاهد فعالیت کلینیک های بسیار مجهز و مدرن کاشت مو هستیم.

جالب است بدانید در زمینه کاشت مو، کشور ایران بسیار شناخته شده است و حتی افراد بسیار زیادی از کشورهای دیگر برای انجام کاشت مو به ایران سفر می کنند.

کاشت مو روش ها و تکنیک های بسیار زیادی دارد که هر کدام از آنها مزیت های منحصر به فردی داشته و برای افراد مختلف مناسب می باشد.

اما اگر دچار ریزش مو شده اید و روش های زیر به درمان شما کمکی نکرد، جای هیچگونه نگرانی نیست و امروزه خیلی راحت می توانید برای کاشت مو اقدام کنید.

  • راه حل های دارویی
  • پروتز مو
  • درمان به روش PRP
  • استفاده از پودر مو

از روش های بالا به عنوان روش های جایگزین کاشت مو یاد می شود، اما تشخیص بهترین روش درمانی برای بیماران با پزشک متخصص خواهد بود و نمی توان خودسرانه عمل کرد.

روش های بسیاری برای کاشت مو وجود دارد که با پیشرفت علم و تکنولوژی در این حوزه، مورد استفاده قرار می گیرد. روش هایی همچون کاشت مو به روش SUT، کاشت مو به روش HRT، کاشت مو به روش FUE، کاشت مو به روش safre، کاشت مو به روش FUT و ... که در این روش ها موهای ریخته شده و از دست رفته افراد بازگردانده می شود.

در این روش ها موی سر را از قسمتی که پر پشت هست و ریخته نشده برداشته و در قسمتی که کم پشت و طاس هست، کاشته می شود. به هر حال شرایط افراد متفاوت بوده و روشی که برای آنها توسط پزشک متخصص کاشت مو انتخاب می شود، یکسان نخواهد بود.

یکی از مزایای کاشت مو دائمی بودن این روش برای درمان ریزش مو می باشد. بانک مو یکی از مهمترین عامل ها در موفقیت عمل جراحی کاشت مو می‌باشد، اما نکته مهم این است که اکثر افرادی که این عمل را انجام می دهند در واقع از بانک موی مناسبی بهره مند نیستند و به همین دلیل احتمال موفقیت عمل جراحی کاهش پیدا می کند. بعد از احتمال شکست این روش هزینه های بالای کاشت مو باعث شده است تا افراد سراغ روش های جایگزین برای کاشت مو بروند. (منبع: ویکی پدیا)

به طور کلی نمی توان گفت که کدام یک از تکنیک های کاشت مو، بهترین روش ممکن است. شاید واژه مناسب ترین روش برای بیان این موضوع بهتر باشد. به هر حال مناسب ترین روش کاشت مو، روشی است که نتایج مطلوب را برای فرد متقاضی به همراه داشته باشد.

به دلیل این که شرایط هر فرد متقاضی کاشت مو با فرد دیگر متفاوت است، می توان به این موضوع اشاره کرد که کدام تکنیک کاشت مو برای یک نفر مناسب تر می باشد.

تصمیم گیری در مورد مناسب ترین روش کاشت مو برای هر کس بر عهده پزشک متخصص است و با توضیح کامل شرایط هر روش کاشت مو به بیمار، مناسب ترین روش درمانی برگزیده می شود.

تنوع روش های کاشت مو بسیار بالاست و تمامی این تکنیک ها دارای مزیت ها و معایبی است که پزشک متخصص کاشت مو به شما توضیح خواهد داد.

شهر شیراز بدون شک یکی از شهرهایی است که به عنوان قطب کاشت مو ایران از آن یاد می شود و اگر شما به دنبال بهترین روش کاشت مو در شیراز هستید، کافیست به یکی از کلینیک های مدرن و مجهز این شهر مراجعه کنید تا پس از بررسی و معاینه وضعیت تراکم موهای شما، بهترین روش ممکن برای شما برگزیده و انجام شود.

وبسایت کارشد لیستی از کلینیک های کاشت مو را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، کلینیک های کاشت مو را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

همچنین شما عزیزان در صورتی که تجربه استفاده از خدمات کلینیک ها و مراکز کاشت مو را دارید، می توانید در این لیست با مراجعه به صفحه آن مرکز یا کلینیک، در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. کاشت مو (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...