اصلاح فرم و عمل بینی بدون جراحی در شیراز

اصلاح فرم بینی(عمل بینی) بدون جراحی در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

امروزه تقاضا برای جراحی زیبایی بینی بسیار زیاد شده است و این موضوع در میان جوانان نیز بیشتر به چشم می خورد. به همین دلیل است که شاهد فعالیت پزشکان جراح بینی زیادی در سطح کشورمان هستیم.

بینی ها به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم بنید می شوند که برای جراحی زیبایی آن بایستی به دنبال جراح متخصص و با سابقه بگردید.

اما بعضی از بینی ها را می توان بدون عمل جراحی، فرم آن را اصلاح نمود و که بوسیله روش ها مختلف قابل انجام است. معمولا افرادی که می خواهند جراحی زیبایی بینی را انجام دهند، لازم است ابتدا توسط یک پزشک جراح متخصص معاینه شوند تا در صورتی که بدون عمل جراحی، فرم بینی قابل اصلاح باشد، از روش های بدون جراحی برای آنها استفاده شود.

جراحی بینی یکی از متداول ترین نوع جراحی ها است که هر ساله عده بسیاری برای این نوع جراحی به مطب زیبایی می روند جراحی بینی معمولاً به دورش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می شود. تفاوت این دو روش در نحوه ایجاد برش بر روی بینی می باشد. در جراحی به روش باز از آنجایی که برش در زیر تیغه بینی ایجاد می شود پوست بینی به طور کلی از بینی جدا شده و جراح می تواند با دید وسیع تری تغییرات را بر روی ساختمان بینی ایجاد کند. (منبع: ویکی پدیا)

یکی از روش های مناسب برای اصلاح فرم بینی بدون جراحی، استفاده از مواد پرکننده و یا فیلر است که به زیر پوست بینی تزریق می شود. این روش مواردی چون برجستگی و غیر قرینگی بینی را اصلاح می کند و بوسیله آن می توان فرم بینی را سر بالاتر کرد.

از دیگر روش های اصلاح فرم بینی بدون جراحی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده از نخ لیفت
  • اصلاح فرم بینی با استفاده از پلاسماجت
  • استفاده از تکنولوژی اسکن سه بعدی برای طراحی سه بعدی بینی با استفاده از تزریق ژل و بوتاکس

هر کدام از روش هایی که ذکر شد برای افراد به خصوصی قابل انجام می باشد، به همین دلیل اگر قصد اصلاح فرم بینی خود را دارید، لازم است به یک پزشک متخصص مراجعه کنید تا پس از معاینه و بررسی های لازم، در صورت قابل انجام بودن برای بینی شما، بهترین روش انتخاب و اجرا شود.

به این نکته توجه داشته باشید که حتما از پزشک متخصص مورد نظرتان در رابطه با نحوه انجام روش اصلاح فرم بینی بدون جراحی پرس و جو کنید و اطلاعات کاملی از آن روش را بدست آورید.

روش های اصلاح فرم بینی بدون نیاز به جراحی برای افرادی مناسب است که از عمل جراحی ترس دارند و یا نگران نتیجه عمل جراحی زیبایی بینی می باشند. هر چند این روش ها دائمی نیستند، اما به دلیل اینکه مزیت هایی مثل هزینه پایین تر، دوره نقاهت کوتاه، بدون درد و خونریزی دارند، بسیار مناسب و موثر می باشند.

شهر شیراز از جمله شهرهایی است که در تمامی زمینه های پزشکی بسیار توانمند بوده و شما به راحتی می توانید برای اصلاح فرم بینی بدون جراحی در شیراز اقدام کنید، زیرا پزشکان بسیار مجرب و بادانش در این شهر فعالیت می کنند.

در پایین لیستی از پزشکان و جراحان بینی شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه پزشکان و جراحان بینی در شیراز روی دکمه (مشاهده همه جراحان بینی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه جراحان بینی در شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

  1. مرتب سازی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
  2. نمایش پزشکان بینی بر اساس بروز بودن اطلاعات
  3. قابلیت جستجوی بر اساس خیابان، کوچه و ...
  4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد جراحی بینی

در صورتی که با روش اصلاح فرم بینی بدون جراحی آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

  1. جراحی بینی ترمیمی (ویکی پدیا)
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد اصلاح فرم و عمل بینی بدون جراحی در شیراز

1

آیا اصلاح فرم بینی بدون جراحی امکان پذیر است؟

بله با استفاده از روش هایی مانند تزریق ژل یا فیلر میتواند فرم بینی را تغییر داد.

2

آیا این روش دائمی است؟

خیر. این یک روش موقت برای تغییر فرم بینی است.

3

کاندید های مناسب این روش چه کسانی هستند؟

در این روش میتوان تغییراتی در فرم بینی ایجاد کرد و بیشتر مناسب کسانی است که ترس جراحی بینی دارند یا به دنبال نتایح موقت هستند.